2020 PROJE YILI ERASMUS+ PERSONEL HAREKETLİLİĞİ BAŞVURULARI BAŞLADI

29 Haziran 2021, Salı 468

Başvuru Tarihleri:

 

Geçen yıl pandemi sebebiyle ertelenen 2020 Yılı Projesi Erasmus+ Akademik ve İdari Personel Hareketliliği başvuruları başlamıştır. Erasmus+ hareketliliğinden yararlanmak isteyen akademik ve idari personelimizin başvurularını 26 Temmuz 2021 günü mesai bitimine kadar yapmaları gerekmektedir. Değerlendirme Ölçütleri temel alınarak belirlenecek olan ASIL ve YEDEK adayların listesi 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü açıklanacaktır.

 

Erasmus+ Personel Hareketliliği kontenjanlarımız;

T. C. Dışişleri Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı tarafından verilen hibeye bağlı olarak; Personel Hareketliliğinden Eğitim Alma için 6, Ders Verme için ise 11 personelimiz yararlanacaktır. İdari Personel Hareketliliği kontenjanı ise Eğitim Alma bünyesinde olmak üzere 1 kişi olarak belirlenmiştir. Bu durumda toplam 17 personel hareketlilikten yararlanacaktır.

 

Başvuru için gerekli belgeler:

 

1. Başvuru formu, (Aşağıda linki verilen Google form üzerinden doldurulacak)

2. Yabancı Dil Belgesi (Aşağıda linki verilen Google form üzerinden gönderilecek)

 

 

Önemli Not: Erasmus+ Personel Ders Verme Hareketliliğine yalnızca “Öğretim Üyeleri” (Profesör, Doçent, Dr. Öğr. Üyesi) ve ders veren “Öğretim Görevlileri” başvurabilir.

 

AKADEMİK PERSONEL BAŞVURULARI İÇİN TIKLAYINIZ...

İDARİ PERSONEL BAŞVURULARI İÇİN TIKLAYINIZ...

PERSONEL HAREKETLİLİĞİ DEĞERLENDİRME ÖLÇÜTLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

 

 

Erasmus+ Personel Hareketliliği ile ilgili bilgi almak isteyenler Rektörlük Binasındaki (1. Kat 124 Nolu) Erasmus+ Ofisimizi ziyaret edebilirler.

 

Adres: Artvin Çoruh Üniversitesi Erasmus+ Ofisi Rektörlük Binası 1.Kat No: 124 Seyitler Yerleşkesi/ARTVİN

Tel: +90 466 215 10 00/1575-1574-1368-4138